המערב הפרוע בשיא האופנה! כדי להרגיש אותו אין צורך לעבור בשדה תעופה – מספיק לרכוש אחד הפריטים עם פרנזים שיש עכשיו בקולקציות של כל בית אופנה שמכבד את עצמו – גדול או קטן.

בכל חלונות הראווה רואים פרנזים על כל פריט אופנה כמעט – תיקים, מעילים, ג׳קטים, שמלות, חצאיות ואפילו נעליים.

אי אפשר להתעלם מהטרנד הזה, במיוחד בניו יורק, שבה יש כל כך הרבה חנויות. והאמת, גם לא ניסיתי:-) הצטרפתי למשפחת הקאובויס על ידי רכישה של הז'קט הזה שכולו פרנזים.  בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון מעיל עור שחור עם פרנזים

  בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון נעלי סטילטו שחורות

  בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון תליוני זהב Mariya Nicole Photographyקאובוי ללא ג'ינס זה הרי לא הגיוני, אז בחרתי בג׳ינס סקיני צמוד בלי קרעים כדי להרגיע קצת את הגסות של המערב הפרוע. הוספתי רכות עם הצווארון ה"נשפך" של החולצה הלבנה. מכיוון שהלוק הוא של ניו יורק ולא טקסס, לא בחרתי במגפי בוקרים אלא בנעלי הסטילטו הסקסיות האלה עם עקב שקוף.

תיק יד עם הפנים של השלגיה מוסיף הומור ללוק, וכתם צבע. חסר רק כובע, אבל החלטתי לוותר. גם ככה הרוח הייתה חזקה כל כך שהוא היה עף והיה קר כל כך שאחרי הצילומים האלה התקררתי.

הערה לסיום: הז'׳קט אמנם אופנתי מאוד אבל ממש לא מחמם – אבל מה לא עושים בשביל היופי!

   בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון מעיל עור שחור עם פרנזים ג'ינס כחול בהיר נעלי סירה סטילטו שחורות    בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון מעיל עור שחור עם פרנזים    בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון מעיל עור שחור עם פרנזים ג'ינס כחול בהיר נעלי סירה סטילטו שחורות  תיק שלגייה  בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון מעיל עור שחור עם פרנזים ג'ינס כחול בהיר נעלי סירה סטילטו שחורות Mariya Nicole Photography

אני לובשת:

// jacket – LAMARQUE/ jeans – Rag&Bone/shoes – Cristian Dior/ clutch – Red Valentino/ shirt – Etro/eyewear-Illesteva//

הרכבתי לכם לוק דומה לשלי בעזרת האתר Polyvore.  מזכירה שניתן ללחוץ על כל פריט ולקבל מידע מפורט וגם להזמין ישירות במידה ותרצו. אהבתי במיוחד את התיק בצורת שפתיים:-)

Franzim

וזה מה שמצאתי עבורכם היום אצלינו בקניון רמת אביב:

ZARA

ZARA

IMG_7682 IMG_7684 IMG_7685