בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון גופייה עם שרשראות, מכנסי ג'ינס קצרים, כובע קש

רגע אחד לפני שאנחנו באמת נפרדים מהקיץ הארוך הזה, אני רוצה לחלוק אתכם את אחד השילובים האהובים עליי – מכנסי ג׳ינס קצרים ומגפי קיץ. נכון, מכנסיים קצרים כאלו כולנו מכירות, אבל השילוב עם מגפיים הופך אותו ללא-שגרתי.

המלה מגפיים נשמעת אמנם אכזרית למדי כשמדובר בקיץ המזרח תיכוני, אבל המגפיים האלה לא סתם נקראות מגפי קיץ – הן עשויות מעור דק עם חורים ורך כל כך, שזה גורם לנפילה הנונשלנטית הזאת.

 בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון גופייה עם שרשראות, מכנסי ג'ינס קצרים מגפי זמש

 בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון גופייה עם שרשראות, מכנסי ג'ינס קצרים מגפי זמש

אמנם קניתי את הנעליים האלה  לפני כמה שנים טובות בסן טרופה, אבל השנה הן מאוד אקטואליות בגלל טרנד המערב הפרוע, עליו כבר כתבתי כאן. משהו דומה מאוד במגוון צבעים ראיתי בארץ בכמה בוטיקים של במרכז שוסטר שם קניתי את מגפי חורף מאותה החברה.

אני הכי אוהבת אותן בצבע החום-כתום הזה שמשתלב היטב עם התכלת של הג׳ינס המשופשף. הצבע הזה גם מייצר בסיס אולטימטיבי לכל חלק עליון בצבע נייטראלי – גם לגופיה לבנה פשוטה וגם לחולצה קצת יותר חגיגית כמו שבחרתי כאן.

כאשר המכנס הוא קצר צריך לאזן את זה עם חלק עליון ארוך יותר, אלא אם אתן רוצות להראות כמו תלמידות תיכון :-) החולצה השחורה הזו עם שרשראות כסף בצדדים עם נפילה כמו של המגפיים משדרגת את הלוק, אך משאירה אותו עדיין לא מתאמץ מידי.

תיק כתום של Celine האהוב עליי שמתקרב בצבע למגפיים (לא בדיוק, אבל לא נורא), צמיד מעור חום גס פלוס משקפי שמש – ואני מוכנה לסיבוב בנווה צדק שאני כל כך אוהבת. הרגשתי שחסר לי רק הכובע להשלמת הלוק.  ואולי בדרך עוד כמה דברים :-) מזל שיש באזור מספיק חנויות לפתרון הבעיה :-)

אז אם בא לך להרגיש סקסית, צעירה ולא מתאמצת – זה הלוק!

שלכם,

LJ

boots –  Karma of Charme/  bag – Celine/ bracelet – Hermes/ shirt- All Saints/ sunglasses – Linda Farrow

 בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון גופייה עם שרשראות, מכנסי ג'ינס קצרים נעלי עקב בוטיק אופנה נווה צדק

 בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון גופייה עם שרשראות, מכנסי ג'ינס קצרים מגפיים מזמש בוטיק אופנה נווה צדק

 בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון גופייה עם שרשראות, מכנסי ג'ינס קצרים נעלי עקב בוטיק אופנה נווה צדק