חג הפסח שוב כאן, וזה הזמן הנכון לדבר על כל מה שחדש בתחום האופנה. אווירת החג עושה חשק לשופינג והתחדשות ועבורי גם לניסויים מעניינים עם טקסטורות והדפסים. אז מה דעתך להתחדש בטרנדים אביביים לא טיפוסיים ובאמת מיוחדים, מעבר לפרחים ולפסים?

כחול לבן אדום. אביב 2018

מגלים את אמריקה

כל אביב-קיץ את בטח רגילה, כמוני, לראות פרחים ופסי סיכה בחלונות הראווה – אבל הפעם, בעקבות הגל הפוליטי ששטף את שבועות האופנה הבינלאומיים, האביב מביא איתו תשומת לב לכל מה שאמריקאי. יש בזה משהו מגניב וצעיר, וממש לא חייבים להתחפש לדגל ארה"ב כדי לדגמן את הטרנד. שילוב הצבעים כחול-לבן ואדום הוא אמירה מספיק חזקה, ואם את אוהבת מונוכרום, אז כוכבים ענקיים על רקע שחור הם בדיוק מה שצריך. בגזרת האביזרים, מגפוני בוקרים ובנדנות גנבו העונה את ההצגה. נסי לשלב את שניהם עם שמלה קיצית קלילה ולבנה, ללוק מיוחד.

משקפיים אופנתיים. אביב 2018

המשקפיים יוצאים מהמסגרת

משקפי השמש המיוחדים של העונה הם בהחלט טעם נרכש – יש שקוראים להם משקפי 'מטריקס' או משקפי X-GIRL, בגלל הצורה העתידנית-רטרו שלהם. בכל מקרה, אלה משקפי שמש שחוצים את הפנים עם עדשות מאוד ספציפיות ומאורכות, עם זוויות חדות. בגלל הצורה המעניינת, המשקפיים האלה בדרך כלל נשענים על העדשות בלבד, ואין להם מסגרת בולטת. 

פרינג'ים. אביב 2018

פרינג' עדין ומרזה

אחד הטרנדים המרעננים של העונה הוא פרינג' עדין. בחורף ראינו את הפרנג'ים על מעילי עור, והקיץ בתי אופנה כמו Bottega Venetta ו – Vionette הציגו פרנג'ים מחוטים עדינים במגוון צבעים. זה נראה מאוד יפה על חצאיות ושמלות מתנופפות, וכשהפרינג' מעוצב שכבות, הוא עוטף את הגוף ובעיני גם ממש מרזה. בדיוק מה שאני צריכה בקיץ.

צבעי סורבה. אביב 2018

סורבה עוצמתי

כמו פרחים, גם צבעי פסטל הם אורחים קבועים סביב שולחן הפסח ובימי הקיץ. מה שכן, הם לא תמיד מסתדרים עם שיזוף קיצי. מה כן? גווני סורבה עוצמתיים כמו כתום, ירוק מנטה, ורוד בהיר, צהוב זוהר ועוד. מעצבים כמו טום פורד ומארק ג'ייקובס, שתמיד חושבים על האישה החזקה והסקסית, שילבו גוונים כאלה בקולקציות הקיץ שלהם, ואני אפילו מתכננת ללבוש אותם ביחד – צהוב עם ורוד, ירוק עם כתום ועוד. יהיה שמח!

הדפסים. אביב 2018

הדפסים מפתיעים

ואי אפשר כמובן בלי הדפסים. שמחתי מאוד לראות על המסלולים העונה מגוון הדפסים בלתי צפויים. נקודות עם צורות גאומטריות, הדפסי מטפחת והדפסים אתניים והדפסים דיגיטליים – לא חסר. מעניין יהיה לשלב אותם אחד עם השני, ולזרוק על הלוק גם קצת פסים – כי איך אפשרי בלי.

התחברת לטרנדים המיוחדים האלה? רואה את עצמך לובשת אותם? ספרי לי בתגובות.

שלך,

LJ