בחודש הקרוב הולך להיות חם, ולא בגלל שמזג האוויר השתגע. אני סוף סוף הולכת להשיב על אחת השאלות המסקרנות ביותר את קוראות הבלוג הנאמנות שלי וגם רבים מאלה שאני פוגשת ביום יום: מה אני עושה כדי לשמור על מראה צעיר ורענן?

בסדרת פוסטים החדשה, שתתפרסם כאן בקרוב מאוד, אני עומדת לחשוף בפניכן את תכנית ה-D3 לשמירה על הנעורים.

נכון שיש לא מעט אנשים שמתעקשים שהגנטיקה אצלי מנצחת, אבל זו שטות אחת גדולה. גם הגנטיקה מוגבלת! מגיל מסוים, אם לא מספקים תמיכה והגנה על הנתונים הטבעיים, הם נכנעים מהר מאוד לפגעי הזמן ולחוקי הגרביטציה.

A moment for refreshment with my @maisonvalentino ?☘️???

A post shared by L U B A J A K O B S O N (@lubajakobson) on

כתוצאה מכך, העור עלול להיראות  דהוי ו"נפול", הגוף רופס – ואולי גם עם משקל עודף, ואת עצמך יכולה לחוש עייפות וחסרת אנרגיה.

אני אומרת: לא משנה עם איזה פוטנציאל גנטי הגעת לעולם, עדיין יש לך היכולת לעשות כמה מהלכים בשגרת היום-יום, שיוסיפו רעננות וחיוניות לחיים שלך, ויתרמו למראה צעיר, מוצק ויפה יותר.

Upside down:-) have a good and Green Day , everyone ???

A post shared by L U B A J A K O B S O N (@lubajakobson) on

לצורך כך אני מקדישה את כל החודש הקרוב לחשיפת שיטת ה-D3 לשמירה על הנעורים.

מהי השיטה? איך היא משדרגת את החיים והמראה וכיצד היא בדיוק שומרת על הנעורים?

SOON IN MY BLOG- «Keep yourself young in 3D» Because of so many requests from you on my DM and also in my blog I decided to start a new series of posts about my way of life. I will reveal all my secrets and tell you what I am doing to delay the influence of time on our body and soul?If you have any specific questions or requests please right me in DM. Stay tuned! ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️?? СКОРО В БЛОГЕ – «Как сохранить себя в 3D» Вы очень часто спрашиваете меня здесь в дайрект а также в моем блоге вопросы связанные с моим образом жизни. Вот почему я решила выйти с новой серией постов в которой я раскрою все мои секреты о том что я делаю, чтобы притормозить влияние времени на наш организм и, конечно, душу?Если у вас есть какие то вопросы по теме пишите мне. Доброе утро!! #healthyfood #healthygirl #greenjuice #healthtip #bloggergirl #

A post shared by L U B A J A K O B S O N (@lubajakobson) on

אני מבטיחה לגלות ה-כ-ל – תוך גיבוי של אנשי מקצוע מובילים, שגם יתארחו כאן בבלוג.

אז שנייה לפני שאנחנו נפרדות – זכרי שכדאי לך לעקוב. אני יחד עם המומחים, נהיה כאן בשבילך ונשיב על כל שאלה שתסקרן אותך בנושא.

שלך,
לובה ג'ייקובסון