שמלה לבנה - לובה ג'ייקובסון

ביום העצמאות האחרון ארגנתי בביתי מסיבה חגיגית במיוחד, שכללה משהו לא כל כך שכיח בארץ: קוד לבוש מודרך. ההזמנה לאירוע דרשה מהאורחים להגיע לאירוע בלוק בניחוח קובני.

הכנות למסיבה כזו דורשות טיפה מחשבה, גם מהמארחת (:)), אבל אני מוצאת בזה המון פן:  התכנון, הניסיון לפגוע בול, וכמובן – ההנאה מהתוצאה הסופית!

קובה נחשבת למדינה "לוהטת" לאחרונה בכל הקשור לעולם האופנה. מאז שהיעד האקזוטי הזה נפתח מעט למבקרים, קארל לגרפלד ערך בהוואנה תצוגה מרהיבה למותג שאנל ומגזינים רבים צילמו בקובה הפקות אופנה מדהימות. מה סוד הקסם? לדעתי זהו שילוב של אנרגיה קאריבית ולטינו-אמריקאית מחשמלת והמון סטייל שפשוט מגיע מהרחוב, מהאנשים ומהחום – שכולנו מכירים טוב מאוד גם בישראל.

שמלה לבנה - תחרה, לובה ג'ייקובסון אופנה קובנית - לובה ג'ייקובסון

נשיות וסקס אפיל חם

השאלה ששאלתי את עצמי לקראת המסיבה הייתה איך מאמצים את הסטייל הזה כאן בארץ?

בעיניי, סטייל קובני הוא בראש ובראשונה נשיות וסקס-אפיל חם וקייצי. אני מדמיינת ריקודי סלסה, שקיעות וקוקטיילים, והשמלה המדהימה הזו משדרת את כולם בבת אחת. יש בה הכל: תחרה, שריכה טרנדית באזור המחשוף, חצאית מתנופפת לריקודים וגזרה מחמיאה ונשית שחושפת הרבה עור, אך לא יותר מדי. אני אוהבת לשלב שמלות לבנות עם סנדלים בגוון ניוד, שמחמיאים להמון לוקים, ובמיוחד ללבן.

יש משהו מאוד קייצי וקליל בדואט המנצח הזה.

שמלה לבנה בסגנון קובני - לובה ג'ייקובסון שמלה לבנה עם תחרה - לובה ג'ייקובסון

את הצבע ושמחת החיים של קובה מוסיפים ללוק הזה האביזרים. אני כמעט שלא נוהגת להתאבזר בקשתות, כובעים ובנדנות, אבל עם קוד הלבוש הזה התחשק לי קצת לצאת מאזור הנוחות. את התסרוקת והצעיף הצבעוני ששזור בה אימצתי קצת ממדונה (מתקופת La Isla Bonita), קצת מריהאנה וקצת מהטרנדים העכשוויים (בקרוב, אגב, אעלה כאן פוסט על כל הטרנדים הקיציים הכי לוהטים בגזרת השיער – שווה לחכות!).

התסרוקת המיוחדת הזו לוקחת את השמלה ממחוזות של לבוש ערב לאווירת 'מסיבה', כמו שמתבקש בקובה. עגילי הגדילים הצהובים מוסיפים עוד תזוזה, פלרטוט ועניין. צמיד צבעוני, מניקור אדום ואיפור קייצי קליל ומינימלי (אני לא רוצה להיראות מחופשת מדי) – ואני מוכנה למסיבה עם קוד הלבוש הקובני!

מה דעתכן על הלוק הזה? איך אתן הייתן מתלבשות למסיבה כזו?

ספרו לי בתגובות!

שלכן,

LJ

איפור לקראת מסיבה - לובה ג'ייקובסון מסיבה עם קוד לבוש - לובה ג'ייקובסון