אמנות, אופנה, סטייל ומרלין מונרו

 

בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון צבע טרי
שישי בבוקר

אין דרך טובה יותר להתחיל את סוף השבוע מאשר להתלבש יפה בבוקר של שישי, ללכת לתערוכת אמנות ייחודית ואחר כך לטייל בעיר במזג אוויר מושלם שמזכיר לנו את בואו הקרוב של אביב. וזה בדיוק מה שעשיתי בשישי האחרון בבוקר.

שיחת הבוקר עם החברים שלנו הזכירה לי שאנחנו מוזמנים לתערוכת המכירה השנתית של בנק הפועלים, שמציגה עבודות של כ-600 אמנים ישראלים. ההכנסות מהמכירות הן לטובת הוועד למלחמה באיידס. כל הכבוד לבנק הפועלים, יוזמה מבורכת בהחלט!

צבא עם צבע

לתערוכה מגיע כל מי שרוצה לראות ולרכוש את עבודות, לראות אחרים וכן, גם להראות את עצמו (ברור, לא?:-)). החלטתי ללבוש סוף סוף את החצאית החדשה שלי, שחיכתה בארון בסבלנות לרגע המתאים. וזה היה נראה לי רגע מתאים מכל הבחינות – גם מבחינת מזג האוויר וגם מבחינת האירוע עצמו.

לחצאית הצבאית הזו, עם שפע הצבעים, אפשר להתאים רק משהו שחור חלק, אין כאן מקום לעוד צבע. לכן, כל הפריטים שהתאמתי לה היו בשחור: טופ קצר, מגפונים, ווסט עור ותיק. אה, וכמובן משקפי שמש – גם כן בשחור.

בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון צבע טרי// boots – Aquazzura/  top – ZARA/ eyewear – Fendi/  bag – Celine /  skirt – Mey/ west – Mackage//

  הרכבתי עבורכן לוק דומה עם כמה אופציות לחצאית מכיוון שאת החצאית הזו קניתי בבוטיק קטן ואי אפשר למצוא אותה ברשת.

6 קומות של אומנות

בבניין של הנהלת בנק הפועלים בשד׳ רטשילד הוצגו עבודות רבות, חלקן מעניינות יותר, חלקן פחות. האמת היא שהיו כמה יצירות שהייתי שמחה לרכוש, אבל ראיתי עליהן את העיגול האדום – הסימן המוכר לכך שהעבודה כבר נמכרה. אני לא ייחודית בהעדפות שלי כנראה.

שמחתי לראות עבודה של אמנית שהיא במקרה גם חברה שלי, ורד רוזן: צילום מיוחד שהוא שילוב של שני מקומות מדהימים בעולם – מלדיביים ותאילנד. הייתי קונה בשמחה  את העבודה הזו, כדי להעלות לעצמי את מפלס מצב הרוח בכל פעם שאסתכל עליה – אבל גם הפעם מישהו קנה אותה לפניי (והמישהו הזה כל כך מוכר, שאפילו את שמו אסור לי  להגיד).

הייתה עבודה שאהבתי במיוחד: לב העשוי מפרפרים עוצרי נשימה ביופיים, אבל בשיחה עם האמן שלומי ניסים התברר שמדובר בפרפרים אמיתיים שהוא קונה בחוות מיוחדות בפרו, וזה די זיעזע אותי.

בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון צבע טרי

בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון צבע טרי
עם ורד רוזן ליד עבודת הצילום שלה
בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון צבע טרי
עם שלומי ניסים ליד עבודת פרפרים שלו

מרלין מונרו בתל אביב

להסתובב ברוטשילד על עקבים זה לא הדבר הכי נוח בלשון המעטה. אבל לא יכולתי לוותר: האווירה של האזור הזה, במיוחד ביום שישי ועוד במזג האוויר המושלם שהיה, לא נתנה לי לחזור הביתה למרות הארוחה המשפחתית שהייתה מתוכננת אצלנו. רציתי לספוג את האוויר ואת האווירה.

עוד תמונה ועוד תמונה בדרך לכוס קפה באחד מבתי הקפה העמוסים באנשים, עם רשימת המתנה לא קטנה. פתאום רוח חזקה שיצאה מפתח אוויר העיפה את החצאית שלי כל כך גבוה שבקושי הספקתי להחזיק אותה עם הידיים. בהתחלה נבהלתי, אבל מהר מאוד התאוששתי ונהניתי להרגיש את עצמי כמו מרלין מונרו :-)

זה היה בוקר מושלם של אמנות, אופנה, סטייל והרבה מצב רוח טוב!

נסו גם אתן להתחיל ככה את הסופ״ש שלכן. לא חייבים לחכות לתערוכה בשנה הבאה, יש באזור הרבה גלריות ששווה לבקר בהן תמיד.

טיפ קטן לסיום: מומלץ ללבוש חצאית, למצוא פתח אוויר קטן ולהצטלם! מצב הרוח יתרומם יחד עם החצאית, הבטחה שלי :-)

שלכם,

LJ

בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון צבע טרי חצאית צבאית

בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון צבע טרי חצאית צבאית

בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון צבע טרי חצאית צבאית

בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון צבע טרי חצאית צבאית

יכול לעניין אותך גם

לבחור ניחוח בושם שהוא רק שלך

אני מתרגשת!! סוף סוף הגיע האביב אלינו, אחרי החורף הארוך, ואיתו הניחוחות של טבע שמתעורר שוב לחיים. איך אני אוהבת את הריחות של אביב! הם…
All articles loaded
No more articles to load
סגירת תפריט

הירשם לקבלת עדכוני תוכן בלעדיים, טיפים לאופנה וליופי, וסבבי מוצר שבועיים!