5 המומלצים שלי: אילו פוסטים אתם הכי אהבתם בשנה שחלפה?

חגי תשרי הם זמן מצוין לא רק לתכנן תוכניות חדשות, אלא גם להביט לאחור, לסכם את החוויות של השנה שעברה – וליהנות מהזיכרונות המתוקים. אז לרגל החגים, בחרתי להקדיש את מדור 5 המומלצים שלי השבוע לפוסטים שאתן הכי אהבתן בשנה שחלפה. שתהיה לכולנו שנה חדשה טובה, עם הרבה פוסטים שיסבו לכן, קוראות יקרות, הנאה ותועלת :)

יוגה – אהבה ממבט שני

בשנה שעברה כתבתי לא מעט על אורח חיים בריא ושמירה על הנעורים. כתבתי על טיפוח עור הפנים, אימוני כושר וכמובן על יוגה, שעוזרת לי לא רק לשמור על גמישות המפרקים  ושיווי משקל – אלא גם על איזון בחיים באופן כללי.

יוגה - גמישות למפרקים
גם גמישות למפרקים וגם איזון בחיים

“הכי בעולם” עם מיכל אנסקי

השנה שחלפה זימנה לי הזדמנות נהדרת להשתתף בפרויקט טלוויזיוני צבעוני ומרהיב במיוחד של שידורי “קשת” לצדה של מיכל אנסקי, גסטרונומית, עיתונאית אוכל ומנחת טלוויזיה  ישראלית. יחד עם מיכל המקסימה חקרתי שווקי וינטאג’ ויד שניה בברלין, התפנקתי בספא בבנגקוק, בבאניה בסוצ’י  ואפילו שחזרנו ביחד הפקת אופנה מפורסמת במוסקבה. מזמינה אותך לחזור יחד איתי לרגעים בלתי נשכחים אלה.

הכי בעולם, מוסקבה
הכי בעולם: שחזור הפקת אופנה של דיור במוסקבה

 ביקור בלתי נשכח במוזיאון

כבר לא פעם כתבתי על אהבתי הגדולה למוזיאונים ברחבי העולם ובמיוחד לתערוכות הקשורות לאופנה. השנה אחד הביקורים הבלתי נשכחים היה בתערוכה שמוקדשת כולה לכריסטובל בלנסיאגה במוזיאון ויקטוריה ואלברט הבריטי.

בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון לונדון בלנסיאגה ויקטוריה ואלברט
בתערוכה במוזיאון ויקטוריה ואלברט

מגבלה מעוררת יצירתיות

קצת לפני פחות משנה טסתי ללונדון ו… שכחתי לארוז כמה דברים. כך יצא שבמשך ארבעה ימים הסתובבתי כל הזמן עם תיק אחד בלבד. איזה פתרון מצאתי ואיך הצלחתי לשלב תיק אחד בלא פחות מארבעה לוקים שונים – כל התשובות בבלוג שלי.

ויוה איטליה!

אחד מאירועי האופנה המרגשים ביותר של השנה עבורי היה הביקור בשבוע האופנה במילאנו בחודש פברואר. זו לא פעם ראשונה כשאני מבקרת בשבוע אופנה בעולם ואף השתתפתי בשבוע האופנה בארץ, אבל הפעם הזו הייתה מיוחדת כי טסתי לשם בחברה טובה מאוד. דרך אגב, גם עכשיו אני נמצאת במילאנו, הפעם בתור מארגנת טיול אופנתי בעצמי! עדכונים בקרוב!

בלוגרית האופנה לובה גייקובסון, שבוע אופנה, מילאנו
שבוע האופנה במילאנו פברואר 2018

עד כאן ההמלצות שלי על השנה שחלפה על הבלוג שלי. ואיזה מהפוסטים שלי את אהבת במיוחד בשנה שחלפה?

ספרי לי על כך בתגובות!

שלך,

LJ

גם את זה

מנשים לנשים: הסיפור מאחורי מכירת בגדי מותגים למען נערות בסיכון

אני רוצה להודות מעומק ליבי לכל מי שהתגייסו, תרמו, התנדבו וגם למי שהגיעו לקנות באירוע התרמה של מכירת בגדי מותגים שיזמתי למען נערות בסיכון. בזכותכם האירוע הצליח מעל ומעבר. זוהי תחילת הפעילות של Luba Beauty Club, וכבר התחלנו לתכנן את האירועים הבאים שלנו. מזמינה אתכם לקרוא איך הכל קרה ולהכיר אנשים נפלאים שלקחו חלק בפרויקט

וידאו

סגירת תפריט

הירשמי לקבלת עדכוני תוכן בלעדיים, טיפים לאופנה וליופי, וסבבי מוצר שבועיים!

הירשמי לקבלת עדכוני תוכן בלעדיים, טיפים לאופנה וליופי, וסבבי מוצר שבועיים!