שוב על המסלול: עם השמלה של אוברזון בשבוע האופנה

גם אני צעדתי על המסלול בשבוע האופנה האחרון תל אביב 2018 – TLV Fashiom Weeek 2018. נפלה בחלקי הזכות להשתתף בתצוגה של גדעון אוברזון, הקלאסי והאגדי. אוברזון, שבמשך עשרות שנים השתמש בתצוגות שלו בדוגמניות מקצועיות, בחר להציג הפעם את הדגמים שלו, ברוח של שבוע האופנה הנוכחי, באמצעות נשות קריירה מצליחות בגילאי 30 עד 80, ביניהן דליה רבין, שרון כידון, רות שטרית, הדס קלדרון, ורד רוזן, אירינה שלמור ו… אני!

לובה ג'ייקבסון בשבוע האופנה

עבורי זו הייתה הפעם השנייה שבה אני משתתפת בשבוע האופנה, לאחר שבשנה שעברה הצגתי את השמלה של הנסיכה בל, שעוצבה במיוחד עבורי. גם אז, כמו היום, הייתי מוצפת בהתרגשות.

בשמלת ערב מתנפנפת, עדינה ובולטת בו זמנית, צעדתי על הפודיום והרגשתי כאילו אני עפה. התחושה המדהימה הזאת של שייכות, של הבנה שהאופנה היא כבר לא משהו שמיועד לנבחרות בלבד, אלא מתאים לכל אחת ואחת – גרמה לי לחייך חיוך רחב. הרגשתי חיונית ונמרצת, בדיוק כמו הבגדים של הקולקציה.

גדעון אוברזון הוא אחד המעצבים המפורסמים ביותר בישראל. בסוף שנות ה-60 הוא שינה את פני האופנה הישראלית והביא לכאן מפריז סגנון מודרני, שהחליף את הסגנון החלוצי הצנוע ששלט עד אז בתחום האופנה הישראלית. במשך שנים אוברזון היה המעצב הראשי של חברת בגדי הים “גוטקס” ועיצב בין היתר את השמלות למתמודדות בתחרות מלכת היופי. כיום אוברזון עובד עם בתו קארן, שהיא גם שותפתו העסקית.

לובה ג'ייקובסון על המסלול בשבוע האופנה

אני מתעניינת ומסקרת את עולם האופנה כבר שנים והמגמה החדשה שמסתמנת כאן – אידיאל היופי שמשתנה ופתאום כולל יותר ויותר הזדמנויות חדשות –  מרגשת אותי מאוד. התפיסה שכל אחת מאיתנו מיוחדת ושונה בדרכה שלה מאוד חכמה ומדויקת בעיני. כך, בקולקציה של גדעון אוברזון, ניתן בהחלט לראות את הייחודיות של כל דוגמנית: לא רק יופי, אלא גם האופי, מה שלא פחות חשוב בעיני ולפעמים אף יותר.

אני בהחלט מחכה לשנה הבאה כדי להציב לעצמי אתגר חדש ולעמוד בו בכבוד. מי יודע, אולי בשנה הבאה גם את תצעדי על המסלול?

שלך,

LJ

צילומים: Liya Geldman

Oberson house of design

יכול לעניין אותך גם

מנשים לנשים: הסיפור מאחורי מכירת בגדי מותגים למען נערות בסיכון

אני רוצה להודות מעומק ליבי לכל מי שהתגייסו, תרמו, התנדבו וגם למי שהגיעו לקנות באירוע התרמה של מכירת בגדי מותגים שיזמתי למען נערות בסיכון. בזכותכם האירוע הצליח מעל ומעבר. זוהי תחילת הפעילות של Luba Beauty Club, וכבר התחלנו לתכנן את האירועים הבאים שלנו. מזמינה אתכם לקרוא איך הכל קרה ולהכיר אנשים נפלאים שלקחו חלק בפרויקט
All articles loaded
No more articles to load
סגירת תפריט

הירשם לקבלת עדכוני תוכן בלעדיים, טיפים לאופנה וליופי, וסבבי מוצר שבועיים!