למען בריאות האישה: תצוגת אופנה אצלי בבית

בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון תצוגת אופנה צדקה

הנשים מנוגה והגברים ממאדים – משפט שבוודאי שמעתם אינספור פעמים בעשור האחרון.  אלא שמתברר כי בשנים האחרונות הוכח כי אכן יש הבדל משמעותי בין האופן שבו האשה מרגישה לבין האופן שבו הגבר מרגיש. זהו בעצם הבסיס לתחום חדש יחסית, הקרוי רפואה מגדרית, אותו מוביל בשנים האחרונות בישראל בית החולים לנשים במרכז הרפואי רבין – בילינסון השרון.

כשנודע לי במקרה (כן, כמו כל דבר בחיים גם זה קרה במקרה) על גישת רפואת המגדר בבית החולים לנשים התחברתי לנושא די מהר. כל מה שקשור לנשיות והיבטיה במישורים שונים קרוב ללבי, ובמיוחד כשמדובר בהיבט הכי חשוב – בריאות! היה לי חשוב לסייע ככל שאוכל להעלות את המודעות לעצם קיומו של הטיפול המגדרי – וכך נולד הרעיון לקיים אירוע התרמה בביתנו למען המרכז הרפואי רבין. ומכיוון שמדובר בי, בנשים ובנשיות בכלל היה נראה לי הכי טבעי שזה יהיה אירוע אופנה.

אחרי חמישה חודשי עבודה, ביום ראשון האחרון (6 בספטמבר) התקיים בביתנו אירוע התרמה מרהיב בהשתתפות כ-300 תורמים. המשתתפים באירוע נהנו מהאוכל של השף אביב משה וקייטרינג ״פילפל״ ומשירתה של זמרת האופרה מריה קבלסקי – אך גולת הכותרת של האירוע הייתה כמובן תצוגת האופנה שלא הייתה מביישת את שבוע האופנה בפריז.

בתצוגה שהופקה במקצועיות רבה על ידי סמדר גנזי המדהימה, השתתפו בתי האופנה ״אמור״ ו״סיליז״ והמעצב הישראלי המוכשר יניב פרסי. על המסלול צעדו דוגמניות צעירות כמו אלקסה לצד הדוגמניות הוותיקות יותר כמו איבונה קרוגליאק וחני פרי וגלית פרבר ועוד.

חשוב מאוד לציין כי רוב המשתתפים והמארגנים של האירוע ( חברת להפקת אירועים ״פאזה״, החברה להשכרת ריהוט ״הדוניזם״ ועוד הרבה…) עשו זאת בהתנדבות מלאה או במחירי עלות – הכל למען המרכז הרפואי. התרומות שנאספו יסייעו לבית החולים לנשים לרכוש אולטרסאונד, עמדות החייאה לילודים, ציוד לחדרי ניתוח ועוד.

אני לא יכולה לתאר לכם את הרגשה שלי! אין ספק שזה הדבר הכי ממלא שעשיתי בחיים למען אחרים. אני שמחה ומאושרת שיכולתי לתרום את חלקי ולגרום לאנשים אחרים, חברים שלי, להצטרף אלי.

האמת? גאה בעצמי שהרמתי אירוע בסדר גודל כזה!
מקווה שגם אתם גאים בי:-)

והנה תמונות מהאירוע. מקווה שתיהנו!

 הסרטונים בדרך ותמונות נוספות מתצוגת האופנה בפוסט הבא בקרוב מאוד:-)

בינתיים אפשר לקבל פרטים נוספים בכתבות שיצאו בגלובס ובכלכליסט

שלכם,

LJ

 הענקת אות הכרה על ידי ד״ד ערן הלפרין מנהל מרכז רפאוי רבין בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון תצוגת אופנה צדקה
הענקת אות הוכרה על ידי מנהל מרכז רפאוי רבין ד״ר ערן הלפרן

בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון תצוגת אופנה צדקה

בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון תצוגת אופנה צדקה

בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון תצוגת אופנה צדקה

בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון תצוגת אופנה צדקה
בתצוגת האופנה
בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון תצוגת אופנה צדקה
עם אלכסה והבת שלי אחרי תצוגת האופנה

עם אורחי האירוע:

מאחורי הקלעים:

ֿ

וזאת הטעימה מתצוגת האופנה, ההמשך יבוא בקרוב ( הצילום – שיר חסין)

 

עוד כתבות מעניינות

2019, היית נהדרת! פוסט סיכום שנה

2020 כבר כאן: הצצה לאירוע שערכתי לכבוד העשור החדש

בואי יחד איתי לגרש את החושך

הנה הגענו לנר ראשון של חנוכה! לא במקרה חוגגים את החג הזה בסמוך ללילה הכי ארוך בשנה!…

7 מילות חובה בלקסיקון האופנתי שלכן בחורף 2020

רק 7 פריטים – והחורף שלך מסודר מבחינה אופנתית. בניגוד לקיץ, העונה בה חוגגים השמלות, הסנדלים והחצאיות באינספור שילובים, בחורף מספיק להצטייד בכמה פריטי מפתח, ואפשר לשדרג כל לוק….

המדריך המלא מה ללבוש בסילבסטר 2020

אני ממש מתרגשת!…

אורחת מהעתיד – איך נתלבש בעוד כמה שנים?

כמו כל ילדה שגדלה בברית המועצות, אהבתי לקרוא ספרי מדע בדיוני. אהבתי לדמיין לעצמי את העתיד ותהיתי מתי כבר ימציאו מכונת זמן ורכבים מעופפים….

לוק מילאנו: החליפה הסגולה בכחול-לבן

מאז ומעולם תחרה הייתה סמל של מראה אלגנטי, מלכותי. במשך מאות שנים שילבו אותה עם כל דבר, בבגדים רגילים וגם בהלבשה תחתונה….

לוק שחור-לבן-כסוף או המגפיים שקראו לי מחלון הראווה…

בתצוגה של רוברטו קוואלי אם את קוראת את הבלוג שלי באופן קבוע, את מכירה אותי: אני מאד אוהבת פריטים צבעוניים, אבל לפעמים בא לי גם ללכת על לוק שהוא כמעט…

וידאו

סגירת תפריט

הירשמי לקבלת עדכוני תוכן, טיפים לאופנה, טיפוח ויופי וטיולים וחוויות מן העולם.

הירשמי לקבלת עדכוני תוכן, טיפים לאופנה, טיפוח ויופי וטיולים וחוויות מן העולם.