לשמור על עצמך בתלת מימד: להאט את מחוגי זמן

בחודש הקרוב הולך להיות חם, ולא בגלל שמזג האוויר השתגע. אני סוף סוף הולכת להשיב על אחת השאלות המסקרנות ביותר את קוראות הבלוג הנאמנות שלי וגם רבים מאלה שאני פוגשת ביום יום: מה אני עושה כדי לשמור על מראה צעיר ורענן?

בסדרת פוסטים החדשה, שתתפרסם כאן בקרוב מאוד, אני עומדת לחשוף בפניכן את תכנית ה-D3 לשמירה על הנעורים.

נכון שיש לא מעט אנשים שמתעקשים שהגנטיקה אצלי מנצחת, אבל זו שטות אחת גדולה. גם הגנטיקה מוגבלת! מגיל מסוים, אם לא מספקים תמיכה והגנה על הנתונים הטבעיים, הם נכנעים מהר מאוד לפגעי הזמן ולחוקי הגרביטציה.

כתוצאה מכך, העור עלול להיראות  דהוי ו”נפול”, הגוף רופס – ואולי גם עם משקל עודף, ואת עצמך יכולה לחוש עייפות וחסרת אנרגיה.

אני אומרת: לא משנה עם איזה פוטנציאל גנטי הגעת לעולם, עדיין יש לך היכולת לעשות כמה מהלכים בשגרת היום-יום, שיוסיפו רעננות וחיוניות לחיים שלך, ויתרמו למראה צעיר, מוצק ויפה יותר.

לצורך כך אני מקדישה את כל החודש הקרוב לחשיפת שיטת ה-D3 לשמירה על הנעורים.

מהי השיטה? איך היא משדרגת את החיים והמראה וכיצד היא בדיוק שומרת על הנעורים?

אני מבטיחה לגלות ה-כ-ל – תוך גיבוי של אנשי מקצוע מובילים, שגם יתארחו כאן בבלוג.

אז שנייה לפני שאנחנו נפרדות – זכרי שכדאי לך לעקוב. אני יחד עם המומחים, נהיה כאן בשבילך ונשיב על כל שאלה שתסקרן אותך בנושא.

שלך,
לובה ג’ייקובסון

יכול לעניין אותך גם

סינדרלה בשחור: שמלת ערב שטרפה את הקלפים

איזו דרמה! שמלת ערב שחורה עם שילובים מפתיעים עשתה לי את היום בשבוע האופנה במילאנו. התרגשתי כל כך וכמובן, כשנאלצתי להיפרד ממנה, הייתי קצת עצובה וכבר ניסיתי לחשוב על ההזדמנות הבאה שתהיה לי עם שמלה כזאת. כך יצרתי לוק עכשווי עם קריצה על בסיס שמלה קלאסית, וגם אתן יכולות – ניתן להשיג שמלות ערב בגזרות שונות באינטרנט או בחנויות המתמחות בכך וכמובן, התמונות מדברות בעד עצמן
All articles loaded
No more articles to load
סגירת תפריט

הירשם לקבלת עדכוני תוכן בלעדיים, טיפים לאופנה וליופי, וסבבי מוצר שבועיים!