לשמור על עצמך בתלת מימד: להאט את מחוגי זמן

בחודש הקרוב הולך להיות חם, ולא בגלל שמזג האוויר השתגע. אני סוף סוף הולכת להשיב על אחת השאלות המסקרנות ביותר את קוראות הבלוג הנאמנות שלי וגם רבים מאלה שאני פוגשת ביום יום: מה אני עושה כדי לשמור על מראה צעיר ורענן?

בסדרת פוסטים החדשה, שתתפרסם כאן בקרוב מאוד, אני עומדת לחשוף בפניכן את תכנית ה-D3 לשמירה על הנעורים.

נכון שיש לא מעט אנשים שמתעקשים שהגנטיקה אצלי מנצחת, אבל זו שטות אחת גדולה. גם הגנטיקה מוגבלת! מגיל מסוים, אם לא מספקים תמיכה והגנה על הנתונים הטבעיים, הם נכנעים מהר מאוד לפגעי הזמן ולחוקי הגרביטציה.

כתוצאה מכך, העור עלול להיראות  דהוי ו”נפול”, הגוף רופס – ואולי גם עם משקל עודף, ואת עצמך יכולה לחוש עייפות וחסרת אנרגיה.

אני אומרת: לא משנה עם איזה פוטנציאל גנטי הגעת לעולם, עדיין יש לך היכולת לעשות כמה מהלכים בשגרת היום-יום, שיוסיפו רעננות וחיוניות לחיים שלך, ויתרמו למראה צעיר, מוצק ויפה יותר.

לצורך כך אני מקדישה את כל החודש הקרוב לחשיפת שיטת ה-D3 לשמירה על הנעורים.

מהי השיטה? איך היא משדרגת את החיים והמראה וכיצד היא בדיוק שומרת על הנעורים?

אני מבטיחה לגלות ה-כ-ל – תוך גיבוי של אנשי מקצוע מובילים, שגם יתארחו כאן בבלוג.

אז שנייה לפני שאנחנו נפרדות – זכרי שכדאי לך לעקוב. אני יחד עם המומחים, נהיה כאן בשבילך ונשיב על כל שאלה שתסקרן אותך בנושא.

שלך,
לובה ג’ייקובסון

גם את זה

מנשים לנשים: הסיפור מאחורי מכירת בגדי מותגים למען נערות בסיכון

אני רוצה להודות מעומק ליבי לכל מי שהתגייסו, תרמו, התנדבו וגם למי שהגיעו לקנות באירוע התרמה של מכירת בגדי מותגים שיזמתי למען נערות בסיכון. בזכותכם האירוע הצליח מעל ומעבר. זוהי תחילת הפעילות של Luba Beauty Club, וכבר התחלנו לתכנן את האירועים הבאים שלנו. מזמינה אתכם לקרוא איך הכל קרה ולהכיר אנשים נפלאים שלקחו חלק בפרויקט

וידאו

סגירת תפריט

הירשמי לקבלת עדכוני תוכן בלעדיים, טיפים לאופנה וליופי, וסבבי מוצר שבועיים!

הירשמי לקבלת עדכוני תוכן בלעדיים, טיפים לאופנה וליופי, וסבבי מוצר שבועיים!