מהמלדיביים באהבה: העיצובים של מרל

להכיר אנשים חדשים ומעניינים מרחבי העולם זה הדבר שהכי מרגש אותי בטיולים. למצוא נקודת חיבור לאדם עם מנטליות שונה ממדינה אחרת זה מרגש כל פעם מחדש.
בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון בגד ים בגדי חוף מלדיביים
בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון בגד ים רקום מלדיביים
בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון בגד ים רקום חצאית חוף רקומה מלדיביים
גם הפעם, בחופשה שלי באיים המלדיביים, זכיתי להכיר כמה אנשים מדהימים. אחת מהם היא מרל (Merel) – הולנדית מקסימה שחיה כבר 20 שנה באיביזה, ועוסקת בעיצוב בגדים ותכשיטים. העיצוב אמנם בסגנון של היפים שלא בדיוק מאפיין את הסגנון שלי, אבל אי אפשר היה להתעלם מהיופי, הכישרון וייחודיות הפריטים שהיא עיצבה. כל כך התלהבתי  מחלק מהפריטים, שרציתי לקנות אותם ממנה – אבל היא לא הסכימה. מרוויל הסבירה ש”זה ישן ולא למכירה”, אבל איפשרה לי בשמחה להצטלם עמם, כדי שאוכל לחלוק אתכם את הכישרון שגיליתי בקצה השני של העולם.
הניסיון הזה ללבוש בגדים ״לא בסגנון שלי״ מוכיח פעם נוספת שתמיד מומלץ להיות עם ראש פתוח. כל סגנון יכול להתאים לכל אחד. השאלה היא רק מתי ואיפה. אפשר להתרשם מפריטים נוספים שהיא יוצרת וגם לרכוש את הפריטים שאהבתם דרך עמוד האינסטגרם שלה – merelworldfamily.
ואני כבר מתכננת את הנסיעה שלי לאיביזה:-) תמיד כיף יותר לבקר במקום כשמכירים אנשים מקומיים ועוד מדהימים כל כך כמו מרל.
שלכם,
LJ

גם את זה

מנשים לנשים: הסיפור מאחורי מכירת בגדי מותגים למען נערות בסיכון

אני רוצה להודות מעומק ליבי לכל מי שהתגייסו, תרמו, התנדבו וגם למי שהגיעו לקנות באירוע התרמה של מכירת בגדי מותגים שיזמתי למען נערות בסיכון. בזכותכם האירוע הצליח מעל ומעבר. זוהי תחילת הפעילות של Luba Beauty Club, וכבר התחלנו לתכנן את האירועים הבאים שלנו. מזמינה אתכם לקרוא איך הכל קרה ולהכיר אנשים נפלאים שלקחו חלק בפרויקט

וידאו

סגירת תפריט

הירשמי לקבלת עדכוני תוכן בלעדיים, טיפים לאופנה וליופי, וסבבי מוצר שבועיים!

הירשמי לקבלת עדכוני תוכן בלעדיים, טיפים לאופנה וליופי, וסבבי מוצר שבועיים!