5 המומלצים שלי: מצעים אופנתיים שאפשר לרכוש ברשת

אנחנו מבלים שליש מהחיים שלנו בשינה ולכן ראוי שנשקיע גם במצעים. השבוע בחרתי עבורך 5 דוגמאות למצעים מיוחדים ואופנתיים, כי בואו נודה – זה כבר מזמן הפך להיות הרבה מעבר לסדין, שמיכה וכריות.

מצעים אופנתיים, לובה ג'ייקובסון

המלצה #1: מצעי רטרו

יש קשר ישיר בין סוג המצעים לעיצוב חדר השינה. למשל, סט כמו בתמונה יכול להתאים לחדר שינה שאובזר ומעוצב בצורה קלאסית, כמו בית הכפר האירופאי לפני 150 שנה בערך. מצאתי לך סט אחד דומה ברשת – מוזמנת לבדוק.

המלצה #2: מצעים בסטייל מודרני

צבעים רוויים, חזקים ועמוקים – כמו אפור, כחול ושחור – נעימים וחורפיים, מתאימים יותר לחדרי שינה בעיצוב תעשייתי. מצאתי לך אופציה דומה לזו שבתמונה ברשת.

המלצה #3: הפרינט הגיאומטרי

לרוב מיטה נחשבת למקום רך ונעים ולכן מצעים מעוטרים בצורות גיאומריות מעניקות ניגודיות מדליקה, כמו בתמונה. והנה, סט דומה שמצאתי ברשת.

https://www.instagram.com/p/BpupLTylDU5/

המלצה #4: לבן על לבן

קלאסיקה במיטבה שמתאימה לכל חדר שינה. אין כמו מצעים צחורים נעימים, שיחממו אותנו בחורף הקרוב. והנה דוגמא מהאינטרנט שאת יכולה לרכוש בקליק אחד.

המלצה #5: קולור בלוק

לכאורה אלה לא הצבעים שמשדרים רוגע ורצון לנוח, אבל הם כל כך מגניבים! אפשר לרכוש דומים באינטרנט גם.

 

שתהיה לכן שינה נעימה!

שלכן,

LJ

גם את זה

מנשים לנשים: הסיפור מאחורי מכירת בגדי מותגים למען נערות בסיכון

אני רוצה להודות מעומק ליבי לכל מי שהתגייסו, תרמו, התנדבו וגם למי שהגיעו לקנות באירוע התרמה של מכירת בגדי מותגים שיזמתי למען נערות בסיכון. בזכותכם האירוע הצליח מעל ומעבר. זוהי תחילת הפעילות של Luba Beauty Club, וכבר התחלנו לתכנן את האירועים הבאים שלנו. מזמינה אתכם לקרוא איך הכל קרה ולהכיר אנשים נפלאים שלקחו חלק בפרויקט

וידאו

סגירת תפריט

הירשמי לקבלת עדכוני תוכן בלעדיים, טיפים לאופנה וליופי, וסבבי מוצר שבועיים!

הירשמי לקבלת עדכוני תוכן בלעדיים, טיפים לאופנה וליופי, וסבבי מוצר שבועיים!