סוכריה תיירותית: הסיורים בחינם של Sandemans New Europe

“עונת המזוודות” בפתח… למי מכם שמתכנן טיול או נופש בחו”ל בחגים הקרובים, הנה משהו שגיליתי בנסיעה האחרונה שלי לפראג, שלדעתי יכול לשדרג לכם את החופשה כמעט בכל מקום בעולם – שירות של סיורים עירוניים מודרכים בחינם.

בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון סיור באמסטרדם
אמסטרדם

איך גיליתי את הפלא? באחד הימים ישבתי במסעדה נחמדה בסמטה ציורית של העיר. את האווירה הפסטורלית הפרו קבוצות של תיירים, שנעמדו בגבם אלי כל כמה דקות והקשיבו להסברים של המדריך על כנסיה ענקית ויפהפייה בצד השני של הרחוב הצר. לא יכולתי שלא לשים לב שעל החולצה הכתומה של המדריך היה כתוב: Free City tours.

מסתבר שחברה ששמה Sandemans New Europe , מציעה סיורים מודרכים בשפות שונות ב-18 ערים באירופה, ארצות הברית ואפילו בישראל – בתל אביב ובירושלים.

בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון סיור באמסטרדם
ברצלונה

החברה עובדת עם המדריכים המקומיים המקצועיים ביותר, לטענתם, שמרוויחים מטיפים בלבד! באתר שלהם אפשר למצוא רשימה של המדריכים המקומיים בכל עיר, מפות ועוד מידע שימושי ומעניין.

corpbanner04
מדריך של Sandemans New Europ

אז אם אתם מתכננים את החופשה הבאה שלכם בחו״ל וגם אם החלטתם להעביר את החגים בארץ – נראה לי שממש שווה לנסות. ודרך אגב – מומלץ להירשם מראש לסיורים.

בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון סיור באמסטרדם
מסיירת בניו יורק

Jumper denim – Marc Jacobs // shoes – Tommy Hilfiger

שתהיה שנה טובה ורגועה לכולנו!

חופשה מהנה!

שלכם,

LJ

עוד כתבות מעניינות

מנשים לנשים: הסיפור מאחורי מכירת בגדי מותגים למען נערות בסיכון

אני רוצה להודות מעומק ליבי לכל מי שהתגייסו, תרמו, התנדבו וגם למי שהגיעו לקנות באירוע התרמה של מכירת בגדי מותגים שיזמתי למען נערות בסיכון. בזכותכם האירוע הצליח מעל ומעבר. זוהי תחילת הפעילות של Luba Beauty Club, וכבר התחלנו לתכנן את האירועים הבאים שלנו. מזמינה אתכם לקרוא איך הכל קרה ולהכיר אנשים נפלאים שלקחו חלק בפרויקט

וידאו

סגירת תפריט

הירשמי לקבלת עדכוני תוכן בלעדיים, טיפים לאופנה וליופי, וסבבי מוצר שבועיים!

הירשמי לקבלת עדכוני תוכן בלעדיים, טיפים לאופנה וליופי, וסבבי מוצר שבועיים!