סופ”ש עם הילדים: צבע משפחתי

אז מה עושים עם הילדים בסופ״ש? מוכרת לכם השאלה? איך משלבים את הנוחות שלנו עם העניין לילדים ובמקביל נותרים עם תחושה שאנחנו הורים “טובים”? כשהילדים היו קטנים יותר, הייתי מתחילה לחפש עיסוק לסוף השבוע  כבר ביום חמישי – אם דרך האינטרנט ואם באמצעות חברים (כיום הילדים שלי קצת גדולים יותר ולרוב עושים תוכניות לעצמם) – הכל כדי לא להישאר בלי תוכניות לשבת.
בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון חצאית מיני שחורה נעלי לקה אדומות יריד צבע משפחתי בלוגרית אופנה לובה ג'ייקובסון חצאית מיני שחורה נעלי לקה אדומות יריד צבע משפחתי FullSizeRender
כך או כך, ההמלצה שלי אליכם לסוף השבוע הקרוב היא לבקר עם הילדים ביריד האומנות השנתי ״צבע טרי״ עליו כתבתי כבר כאן בעבר. השנה היריד הזה מתקיים בקונספט  חדש – צבע משפחתי  – ומציע בהתאם חוויה אמנותית לכל המשפחה.  בנוסף למיצגי האומנות הפרוסים על פני 3 הקומות של בית ספר תיכונט בתל אביב, היריד מציע  כיתות אמן וסדנאות  שמתאימות לכל המשפחה. כפי שהסבירה לי יפעת גוריון, האוצרת והמנהלת האמנותית, הרעיון הוא “לאפשר למבקרים לא רק להתבונן באמנות באופן פסיבי אלא גם להיחשף למה שעומד מאחורי היצירה: לפגוש את האומן, להבין מדוע בחר להשתמש בחומרים אלה ואחרים ולהתנסות בעצמך”.
Larry Abramson, Return of the Black Square XVI
Larry Abramson, Return of the Black Square XVI
Larry Abramson, Zoreach Gorea V, 2015
Larry Abramson, Zoreach Gorea V, 2015
Night Vision, 2015, wool and felt on plywood
Night Vision, 2015, wool and felt on plywood
הרעיון מעניין מאוד, למרות שאישית לא הספקתי להתנסות בעצמי; כשהגעתי לקומה השלישית שם התנהלו הסדנאות כבר לא יכולתי לעמוד על הרגליים. תערוכה ועקבים גבוהים מתברר הם לא חברים טובים, או יותר נכון: אני על עקבים גבוהים והליכה בין חדרים, מסדרונות וקומות של תערוכה לא מסתדרים טוב בכלל. לכן ברגע שראיתי את מקבץ הפופים הזה פשוט נפלתי לתוכו. אמנם בהתחלה חשבתי שזה עוד מיצג אמנותי אבל למזלי התברר שזו פינת מנוחה מקסימה.
ולגבי האמנות המוצגת – השנה לדעתי זה פחות עוצמתי מהשנה שעברה; לא פשוט למלא חלל גדול כל כך באמנות ישראלית חדשה כל שנה, אבל כל הכבוד למארגנות יפעת ושרון טילינגר, מנכ”לית היריד, שלא מוותרות על הפרויקט החשוב הזה וממציאות את עצמן כל פעם מחדש.
ואם לא הייתי עכשיו בדרך ללונדון עם כל המשפחה בטוח היינו בדרך ל״צבע משפחתי״. קצת קולטורה לא תזיק לאף אחד.
שיהיה סופ”ש תרבותי ! רק בלי עקבים בבקשה ???
עוד פרטים באתר “צבע משפחתי”: www.freshpaint.co.il   שימו לב – זה עד ה-3 לאוקטובר! מהרו!
שלכם,
LJ

יכול לעניין אותך גם

לבחור ניחוח בושם שהוא רק שלך

אני מתרגשת!! סוף סוף הגיע האביב אלינו, אחרי החורף הארוך, ואיתו הניחוחות של טבע שמתעורר שוב לחיים. איך אני אוהבת את הריחות של אביב! הם…
All articles loaded
No more articles to load
סגירת תפריט

הירשם לקבלת עדכוני תוכן בלעדיים, טיפים לאופנה וליופי, וסבבי מוצר שבועיים!