תצוגת האופנה “הסודית” שכל העולם מדבר עליה

אז איך עבר עליך הסוף השבוע הסוער האחרון? אני ביליתי לא מעט ליד הטלוויזיה לשם שינוי, גם כיף לפעמים. נתקלתי במקרה בשידור של אחד האירועי אופנה המשמעותיים בעולם – התצוגת אופנה השנתית של ויקטוריה סיקרט – המותג המוביל בעולם בתחום ההלבשה התחתונה.
ואני הרגשתי שאני פשוט חייבת לחלוק את זה איתכן עוקבות יקרות שלי.

על המסלול צועדות הסופר מודלס של היום – דוגמניות מפורסמות ומובילות דעה ברמת עולמית, ביניהן ג’יג’י חדידקנדל ג’נר, דבון וינדזור, טוני גארן. כל אחת מהן היא דוגמת חיקוי בעיני הנוער, במיוחד אצל הבנות כמובן. אני מכירה את זה מקרוב דרך הבת שלי שעוד מעט בת 15 (לא מאמינה שיש לי בת כל כך בוגרת!).

אתן זוכרות את הסופרמודלס שלנו? סינדי קרופורד, קריסטי טרלינגטון, קלאודיה שיפר, נעמי קמפבל, לינדה אבנגליסטה? כולן היום נשות עסקים, פעילות חברתיות, מנחות טלוויזיה, אימהות… היום בטופ של התעשייה נמצאות הדוגמניות האלה שנקראות המלאכיות של ויקטוריה סיקרט. לאורך השנים המותג מדבר על נשים חזקות ובטוחות בעצמן, וגם נהנות ממה שהן לובשות. ובעיקר לא לובשות :-) להיות הדוגמנית בתצוגה נחשב להגיע לטופ בקריירה של הדוגמנית! ואל תחשבו שכל הבנות המושלמות האלה הן ילדות בגיל עשרים, יש גם כאלה שחזרו אחרי 2 לידות כמו בהאטי פרינסלו בת ה-30 שחזרה עכשיו למסלול אחרי הלידה השנייה, אלסנדרה אמברוסיו בת ה-37 ואדריאנה לימה היפיפיה שכבר שנים צועדת על המסלול והיכולת שלהן לשמור על הגוף בצורה מושלמת כל כך זה מה שנותן השראה לנערות. היום בימי האינסטגראם אנחנו יכולות לעקוב אחרי כל אחת מהן לראות בדיוק מה היא עושה כדי להראות כמו שהיא נראית. זאת העבודה שלה, תגידו אתן… מסכימה! אבל היא עובדת כל כך קשה ומגיעה לתוצאות כך כך מרשימות ומושלמות שזה בהחלט ראוי להערכה. כל אחת מהן בהחלט מהווה השראה בעיני ולא רק לבני ובנות נוער אלה גן עבורינו. כי היא מוכיחה שהכל עניין של רצון בחיים!! כל התצוגה נראית כמו שואו מטורף, כל שנה יש נושא אחר לתצוגה. לא אגלה לכן מה היה הנושא השנה, כי אני רוצה שתראו אותה. זה מראה מרהיב ואתן תהנו !

אז מה הכי אהבתן בתצוגה? האם יש לכן גם מלאכית פייבוריטית?

שלכן,

LJ

גם את זה

מנשים לנשים: הסיפור מאחורי מכירת בגדי מותגים למען נערות בסיכון

אני רוצה להודות מעומק ליבי לכל מי שהתגייסו, תרמו, התנדבו וגם למי שהגיעו לקנות באירוע התרמה של מכירת בגדי מותגים שיזמתי למען נערות בסיכון. בזכותכם האירוע הצליח מעל ומעבר. זוהי תחילת הפעילות של Luba Beauty Club, וכבר התחלנו לתכנן את האירועים הבאים שלנו. מזמינה אתכם לקרוא איך הכל קרה ולהכיר אנשים נפלאים שלקחו חלק בפרויקט

וידאו

סגירת תפריט

הירשמי לקבלת עדכוני תוכן בלעדיים, טיפים לאופנה וליופי, וסבבי מוצר שבועיים!

הירשמי לקבלת עדכוני תוכן בלעדיים, טיפים לאופנה וליופי, וסבבי מוצר שבועיים!