בואי יחד איתי לגרש את החושך

הנה הגענו לנר ראשון של חנוכה!

לא במקרה חוגגים את החג הזה בסמוך ללילה הכי ארוך בשנה! “באנו חושך לגרש” זה לא סתם משפט, זו הנעה לפעולה, לכל אחת ואחד מאתנו, למצוא את האור שלנו בפנים ולהפיץ אותו הלאה, לאנשים אחרים.

 

אני מאד אוהבת את חג החנוכה שמגיע תמיד בסמוך לחג הילדות שלי, נובי גוד, ולכן גם בחרתי לערוך את האירוע האחרון שלי לקראת סוף שנה, בזמן הקסום הזה בו קורים ניסים ונפלאות.

מזמינה אותך לצפות בקטע וידאו קצר מהערב הזה, שאיחד בו טעימות משני החגים המופלאים. חלק מההכנסות מהערב מועברות למקלט לנשים מוכות.

בקרוב – פוסט על האירוע, עם כל הפרטים והמון תמונות, כדי שתוכלי ממש להרגיש את האווירה.

חג שמח!

שלך,

LJ

עוד כתבות מעניינות

2019, היית נהדרת! פוסט סיכום שנה

2020 כבר כאן: הצצה לאירוע שערכתי לכבוד העשור החדש

7 מילות חובה בלקסיקון האופנתי שלכן בחורף 2020

רק 7 פריטים – והחורף שלך מסודר מבחינה אופנתית. בניגוד לקיץ, העונה בה חוגגים השמלות, הסנדלים והחצאיות באינספור שילובים, בחורף מספיק להצטייד בכמה פריטי מפתח, ואפשר לשדרג כל לוק….

המדריך המלא מה ללבוש בסילבסטר 2020

אני ממש מתרגשת!…

אורחת מהעתיד – איך נתלבש בעוד כמה שנים?

כמו כל ילדה שגדלה בברית המועצות, אהבתי לקרוא ספרי מדע בדיוני. אהבתי לדמיין לעצמי את העתיד ותהיתי מתי כבר ימציאו מכונת זמן ורכבים מעופפים….

לוק מילאנו: החליפה הסגולה בכחול-לבן

מאז ומעולם תחרה הייתה סמל של מראה אלגנטי, מלכותי. במשך מאות שנים שילבו אותה עם כל דבר, בבגדים רגילים וגם בהלבשה תחתונה….

לוק שחור-לבן-כסוף או המגפיים שקראו לי מחלון הראווה…

בתצוגה של רוברטו קוואלי אם את קוראת את הבלוג שלי באופן קבוע, את מכירה אותי: אני מאד אוהבת פריטים צבעוניים, אבל לפעמים בא לי גם ללכת על לוק שהוא כמעט…

שבוע האופנה במילאנו 2020: קבלו הצצה לחוויה אופנתית בלתי נשכחת

אף על פי שהשנה, כפי שכבר כתבתי כאן, לא הזדמן לי להגיע לשבוע האופנה במילאנו 2020 שהסתיים רק לפני כמה ימים, הנה קצת תמונות שקיבלתי מחבריי הצלמים וסרטון להמחשת האווירה….

וידאו

סגירת תפריט

הירשמי לקבלת עדכוני תוכן, טיפים לאופנה, טיפוח ויופי וטיולים וחוויות מן העולם.

הירשמי לקבלת עדכוני תוכן, טיפים לאופנה, טיפוח ויופי וטיולים וחוויות מן העולם.