לוק מילאנו: החליפה הסגולה בכחול-לבן

מאז ומעולם תחרה הייתה סמל של מראה אלגנטי, מלכותי. במשך מאות שנים שילבו אותה עם כל דבר, בבגדים רגילים וגם בהלבשה תחתונה. תחרה יקרה רקמו ידנית, משלבים בתוכה גם חרוזים ואלמנטים אחרים. אפשר היה לדעת באיזה מקום בעולם מיוצר סוג תחרה מסוים.

בעיני, תחרה היא סוג של dress code ולכן, כשראיתי את החליפה הסגולה שעשויה כולה מתחרה, פרי עבודתו של דרור קונטנטו, אחד המעצבים הבולטים בישראל, התאהבתי בה מיד. לא מפתיע, כי מדובר ביצירה אופנתית בלתי נשכחת. חליפה שעוטפת את הגוף, מדגישה את הגזרה ולמען האמת, דורשת אומץ מיוחד, בזכות השימוש בתחרה כמעט שקופה. זו בדיוק הסיבה שבחרתי לשלב אותה עם מינימום אקססוריז: נעלי עקב שחורות ומשקפי שמש אטומות וכמובן הטרולי הסגול השובב שתואם בול למראה ומשדר תנועה מתמדת. ובואו לא נשכח את הליפסטיק האדום, שתמיד משתלב מצוין עם גווני סגול.

אין ספק, מדובר בלוק שמתאים במיוחד לרחובות של מילאנו בשבוע האופנה העולמי, שמחתי מאד להציג לעולם את העבודה של מעצב ישראלי. הרגשתי גאווה: כחול-לבן שלנו אף פעם לא נראה סגול כל כך.

האם התחרה חוזרת לאופנה?

תראו, זה לא שהיא אי פעם עזבה. היא פשוט עברה טרנספורמציה אחרי טרנספורמציה וקיבלה בכל פעם חיים חדשים. ההוכחה המיידית לכך פשוטה: אם תפתחי את הארון, תראי שגם לך יש לפחות פריט תחרה אחד – לא משנה אם הוא עשוי מהתחרה במלואו או שרק אלמנטים בודדים. אני באופן אישי מאד אוהבת תחרה כי בעיני היא משדרת נשיות ואומץ.

אני לובשת:

חליפה – דרור קונטנטו

משקפי שמש – Miu Miu

טרולי – Louis Vuitton

עוד כתבות מעניינות

מנשים לנשים: הסיפור מאחורי מכירת בגדי מותגים למען נערות בסיכון

אני רוצה להודות מעומק ליבי לכל מי שהתגייסו, תרמו, התנדבו וגם למי שהגיעו לקנות באירוע התרמה של מכירת בגדי מותגים שיזמתי למען נערות בסיכון. בזכותכם האירוע הצליח מעל ומעבר. זוהי תחילת הפעילות של Luba Beauty Club, וכבר התחלנו לתכנן את האירועים הבאים שלנו. מזמינה אתכם לקרוא איך הכל קרה ולהכיר אנשים נפלאים שלקחו חלק בפרויקט

וידאו

סגירת תפריט

הירשמי לקבלת עדכוני תוכן בלעדיים, טיפים לאופנה וליופי, וסבבי מוצר שבועיים!

הירשמי לקבלת עדכוני תוכן בלעדיים, טיפים לאופנה וליופי, וסבבי מוצר שבועיים!